2Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Macet.net Uyarı

Macet.net Uyarı

Ben ByScuba  Yani  Zeki , Sizlere  Zirvede olan bir sitenin sahibi olarak şöyle bir akıl vereyim. Scuba Kanunu Madde 1. Biyerlere gelmek için  Başka site sahiplerini kötüleyerek biyere varamazssınız. Karaladığınız kişiyi Yükseltir ve usere boğarsınız.

Madde 2 : Aileniz Namusunuz haysiyetiniz şerefiniz var ise  Doğru yoldn şaşmayınki Gün gelir o yol size çok yollar açsın.

Madde 3  1 Evin 1 Reisi olur 2  Reis olursa  O evi kimler kulanır kimler

Madde 4  Milletin  yazdığı  Makalaeleri Çalarsan Takltici derler hırsız derler Kapkaççı derler

  Chat10.net Sahibi olarak  Bana  Ahlaksızça laflar etmekdesiniz Adamlığınızı kullanın sitenize bakın. Benim adım size zehir olur bana  iksir olur. bilin istedim. 

botla karışık birşeyler yapmakdasınız.  Sevinıosunuz  userimiz var diye emin olun Şuan siteniz Pamuk iplğine bağlı bir şekilde bir kıvılcımla Macet 20 chatlak 20  devortam 20 kalırınız. Lon Hangi kapıya başvurur bilmem.

 Çalmayla  çırpmayla emek hırsızlığıyla sahtekarlıkla adam karalama kul hakkına girmyle  olsaydı bu işler  emin olun herkez yapar ve zirvede olurdu..

Lon denen Adı insan Şahsıma ettiği yetmez miş gibi Aileme  dil uzatmakta.  Bu tarz insanı Devlete millete  faydası olamayn  insanı siz dost edinip topluma kazandırmaya kalkmayın

 Dip Not olarak  Tarihimizi yoklayalım.  Beni bitirmek için çaba sarfedenleri bi inceleyelim. Karalamayla biyerlere gelmeye çalışanları bi inceleyelim. Başarılı olanı gösterin. Hepinize soruyorum  Size Ne ettim ?  Başarılı olduğum içinmi bukadar üstüme geliosunuz. Bana yalvaran  Lon siteyti al diyen  Lon  Mayan tu7tmadı diyemi Böylsin ? Emir Senlik durum yokken prim yapmaya çalışmakda nedemek ?  Heyo konusuna gelince  Heyo benim En değerli dostumdu insalar bazen hata yapar ve Heyonunda bana hatası olduğundan  Azat ettim. Hataları tek tek paylaşırsam  Rencide ederim. Bu bana  yakışmaz.  Chat10.net emin adımlarla  Tıkır tıkır ilerlemekte.. Olurda MAceti saatarsınız :D Delikli 1 kuruş vermem. Nedenide Çok basit site site dolanan kesimleri siteye aldınız onlar bugun orda yarın bende.  Çok az sayıda Adamınız var Sayınıza aldanmayın.   Yinede Başiarılar dilerim 

 

05 Oca 2018 52 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. DuRu

    05/01/2018 16:16  

    Bu Lon herzaman gereksiz olmuştur zaten boşa kafa yormayın bu kadar :)))))

Gönder